Przełajowy Bieg Jeża

PRZEŁAJOWY BIEG JEŻA,

MARSZ NORDIC WALKING I BIEG JEŻYKÓW

 

Burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński oraz Mieroszowskie Centrum Kultury zapraszają na Przełajowy Bieg Jeża oraz Marsz Nordic Walking i Bieg Jeżyków. Imprezy odbędą się w dniu 1 maja 2015 roku w Mieroszowie. Uczestnicy, którzy ukończyli 17 rok życia mogą dokonać zgłoszenia w formie elektronicznej na stronie www.timepro.pl lub w dniu biegu w godzinach 9:00-10:00 w Biurze Zawodów przy ulicy Hożej 4.

Zawodnicy Biegu Jeża i Marszu Nordic Walking wystartują o godzinie 10:15. Do pokonania będą mieli trasę o długości ośmiu kilometrów, wytyczoną ulicami: Hożą, Żeromskiego, Kwiatową, następnie malowniczymi polnymi i leśnymi drogami wzdłuż granicy polsko-czeskiej, do wsi Golińsk i mety przy ulicy Hożej.

O godzinie 10:30 wystartuje Bieg Jeżyków, w którym udział wezmą przedszkolaki z rocznika 2010 i młodsi. Następnie odbędą się starty na dystansach 300 m, 500 m, 1 km, 2 km i 3 km. Trasy biegów dzieci i młodzieży wytyczono w rejonie ulicy Hożej i Parkowej Góry.

Udział w zawodach jest płatny i wynosi 30 zł od uczestnika. Z opłaty startowej zwolnione są dzieci, uczniowie, studenci do 25 roku życia oraz osoby niepełnosprawne po okazaniu ważnej legitymacji. Wpisowe uiszcza się w dniu zawodów.

Na zdobywców I, II i III miejsca, na wszystkich dystansach, czekają medale i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymują medal okolicznościowy. Regulamin oraz  formularze rejestracyjne dostępne są na stronie www.mck.pl