logo_urzad miasta

21
lutego
2018

Stanisław Soyka w Lubawce - zapowiedź koncertu

Już 9 marca w lubawskim Domu Kultury zagości niesamowity artysta - nazywany dawniej "najlepiej strzeżonym sekretem polskiej muzyki", wokalista jazzowy i piosenkarz, pianista i kompozytor, gitarzysta, skrzypek, poeta - S t a n i s ł a w  S o y k a.
logo_urzad miasta

19
stycznia
2018

Zimowe szaleństwo na stoku dla najmłodszych

Z przyjemnością informujemy, że w związku z korzystnymi warunkami atmosferycznymi w najbliższą sobotę (20.01 br.) rusza mały wyciąg na stoku w Lubawce przy ul Lipowej. Zapraszamy na tzw. oślą łączkę wszystkie dzieci - codziennie - od jutra do końca ferii.
logo_urzad miasta

15
stycznia
2016

Dodaj swój obiekt do bazy turystycznej

Zapraszamy wszystkich gestorów branży turystycznej, właścicieli restauracji, przewoźników i przewodników z terenu Gminy Lubawka  do dodawania swoich obiektów do urzędowej bazy internetowej, która wyświetla się na podstronie turystyka.
logo_urzad miasta

05
stycznia
2016

Spotkanie z gestorami branży turystycznej Gminy Lubawka

Burmistrz Lubawki, Ewa Kocemba, serdecznie zaprasza  na spotkanie gestorów branży turystycznej, które odbędzie się 14 stycznia 2016 (czwartek) o godzinie 12 w sali Domu Kultury w Lubawce . Spotkanie dotyczyć będzie m.in.: nowopowstałej strony internetowej oraz uzupełnieniu jej o bazę noclegową.

Przeglądaj aktualności