• dark
`

Aktualności z Turystyka

logo_mgok

31
sierpnia
2018

I Powiatowy Turniej Sołectw w Opawie

miniatura_i-powiatowy-turniej-soectw-w-opawie
15 września odbędzie się I Powiatowy Turniej Sołectw w Opawie. W programie m.in. konkurs na najdziwniejsze ciasto i niebanalne pierogi, warsztaty artystyczne dla dzieci oraz wiele innych atrakacji.
logo_mgok

29
sierpnia
2018

24. MTB

miniatura_24-mtb
8-9 września odbędą się 24. Międzynarodowe Otwarte Zawody w Kolarstwie Górskim.
logo_mgok

07
czerwca
2018

Lubawka w nowej książce

miniatura_lubawka-w-nowej-ksice
W dniach 06-07.06.2018 roku naszą Gminę odwiedził prof. Konrad Czapliński autor książki "Praga Wrocław", który pisze drugie jej wydanie "Praga Dolny Śląsk".
logo_mgok

07
czerwca
2018

5. KRAKONOŠŮV CYKLOMARATON - 16 czerwca 2018

miniatura_5-krakonov-cyklomaraton-16-czerwca-2018
Zbliża się V edycja czesko-polskiego wyścigu rowerowego prowadzonego przez piękne środowisko wschodnich Karkonoszy, w tym stronę polską i teren Gminy Lubawka. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się z grzbietami pobliskich gór, wyścig zaczyna i kończy się w pobliskim Trutnovie.
logo_mgok

09
maja
2018

Ruszyła kolejna edycja sezonowych pociągów do Trutnova

miniatura_ruszya-kolejna-edycja-sezonowych-pocigw-do-trutnova
Nie masz pomysłu na weekend? Teraz w każdy weekend możesz pojechać trasą z Lubawki do Trutnova bądź do Jeleniej Góry. Jazda pociągiem, pozwala spędzić rodzinnie czas, wybrać się na zakupy do Jeleniej Góry czy zobaczyć walory krajobrazowe naszych czeskich sąsiadów.
logo_mgok

12
kwietnia
2018

Operetka w Domu Kultury

miniatura_operetka-w-domu-kultury
3 maja 2018 r. o godz. 17.00 na scenie Domu Kultury  w Lubawce wystąpi małżeński duet operowy Dorota Ujda-Jankiewicz i Andrzej Jankiewicz. Artyści ci są znani z dobrego kontaktu z publicznością oraz wysokiego poziomu artystycznego, prezentowanego podczas swoich występów.
logo_mgok

21
lutego
2018

Stanisław Soyka w Lubawce - zapowiedź koncertu

miniatura_stanisaw-soyka-w-lubawce-zapowied-koncertu
Już 9 marca w lubawskim Domu Kultury zagości niesamowity artysta - nazywany dawniej "najlepiej strzeżonym sekretem polskiej muzyki", wokalista jazzowy i piosenkarz, pianista i kompozytor, gitarzysta, skrzypek, poeta - S t a n i s ł a w  S o y k a.

Przeglądaj aktualności