• dark
`

Aktualności z Turystyka

logo_mgok

12
sierpnia
2020

Utrudnienia w ruchu w Kowarach i drodze na Przełęcz Okraj w dniach 15 - 16 sierpnia w związku z weekendem sportowym w Kowarach: Szosowy Klasyk Kowary - Okraj i Bike Maraton Kowary

miniatura_utrudnienia-w-ruchu-w-kowarach-i-drodze-na-przecz-okraj-w-dniach-15-16-sierpnia-w-zwizku-z-weekendem-sportowym-w-kowarach-szosowy-klasyk-kowary-okraj-i-bike-maraton-kowary
Już po raz 23 w Kowarach zostanie rozegrany tradycyjny szosowy wjazd na Przełęcz Okraj, wyścig w tym roku będzie rozgrywany w ramach ogólnopolskiego cyklu PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk - Szosowy Klasyk Kowary - Okraj. Towarzyszyć mu będą VII Bieg Alpejski Kowary - Okraj oraz, po raz pierwszy, Bike Maraton, czyli największy amatorski wyścig MTB w Polsce.
logo_mgok

30
czerwca
2020

Zapraszamy na otwarte treningi rowerowe

miniatura_zapraszamy-na-otwarte-treningi-rowerowe
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningach rowerowych wykorzystując trenażery stacjonarne oraz wirtualną platformę ZWIFT. To efekt współpracy Gminy Lubawka i Stowarzyszenia Brama Opawska.
logo_mgok

02
czerwca
2020

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Granica", Gmina Lubawka i Nadleśnictwo Kamienna Góra realizują grant pn. "Zagospodarowanie Doliny Miłości"

miniatura_stowarzyszenie-spoeczno-kulturalne-granica-gmina-lubawka-i-nadlenictwo-kamienna-gra-realizuj-grant-pn-zagospodarowanie-doliny-mioci
Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Granica", Gmina Lubawka i Nadleśnictwo Kamienna Góra realizują grant pn. "Zagospodarowanie Doliny Miłości" w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego.
logo_mgok

28
maja
2020

Kwiaty na klomby w Gminie Lubawka

miniatura_kwiaty-na-klomby-w-gminie-lubawka
Zakład Gospodarki Miejskiej w Lubawce informuje, że zostały zakupione  rozsady kwiatowe: begonie, aksamitki, starce, które sukcesywnie są sadzone na klombach gminnych.

Przeglądaj aktualności