• dark
`

Aktualności z Turystyka

logo_mgok

02
września
2020

Patrol Graniczny - zawody biegowo-rowerowe. Zapisy ruszą w tym tygodniu!

miniatura_patrol-graniczny-zawody-biegowo-rowerowe-zapisy-rusz-w-tym-tygodniu
Gmina Lubawka wraz z partnerem - Miastem Žacléř, przystępuje do realizacji projektu "Zawody na pograniczu", w ramach którego zorganizowane zostaną zawody pn. "Patrol graniczny". Zawody zostaną przeprowadzone 10 października 2020 r. na dwóch trasach do wyboru: 20 oraz 60 km oraz w dwóch dyscyplinach: bieg i kolarstwo górskie. Zawodnicy wystartują i zakończą wyścig w miejscowości Opawa.
logo_mgok

12
sierpnia
2020

Utrudnienia w ruchu w Kowarach i drodze na Przełęcz Okraj w dniach 15 - 16 sierpnia w związku z weekendem sportowym w Kowarach: Szosowy Klasyk Kowary - Okraj i Bike Maraton Kowary

miniatura_utrudnienia-w-ruchu-w-kowarach-i-drodze-na-przecz-okraj-w-dniach-15-16-sierpnia-w-zwizku-z-weekendem-sportowym-w-kowarach-szosowy-klasyk-kowary-okraj-i-bike-maraton-kowary
Już po raz 23 w Kowarach zostanie rozegrany tradycyjny szosowy wjazd na Przełęcz Okraj, wyścig w tym roku będzie rozgrywany w ramach ogólnopolskiego cyklu PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk - Szosowy Klasyk Kowary - Okraj. Towarzyszyć mu będą VII Bieg Alpejski Kowary - Okraj oraz, po raz pierwszy, Bike Maraton, czyli największy amatorski wyścig MTB w Polsce.
logo_mgok

30
czerwca
2020

Zapraszamy na otwarte treningi rowerowe

miniatura_zapraszamy-na-otwarte-treningi-rowerowe
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningach rowerowych wykorzystując trenażery stacjonarne oraz wirtualną platformę ZWIFT. To efekt współpracy Gminy Lubawka i Stowarzyszenia Brama Opawska.

Przeglądaj aktualności